SHOM Nautical Chart SHOM7323
Pas de Calais - De Boulogne-sur-Mer à Calais et de Dungeness à Dover
Scale: 74300
Paper Size: 36.0" x 48.0"
Actual Chart Size: 44.7" x 32.3"